Veenvad argumendid

Veenvad argumendid

Krone haagised.

Krone kasuks räägivad paljud head põhjused, kvaliteedi- ja teenusnäitajad. Tugineme konkreetsetele põhimõtetele, selleks et tugevdada teie tulemusi meie toodete abil. Võite seda usaldada.

Väärtuse garanteeritud säilimine - Krone haagised on põhimõtteliselt kaetud katoodilise sukelvärviga ja seejärel pulbervärviga – ka teie soovitud värvitoonis. Nii omandab šassii särava läike, suurima kivilöökide vastase tugevuse ja parima võimaliku kaitse.

Stabiilne šassii - KRONE haagiste keevitatud šassiid vastavad karmi transpordiargipäeva nõuetele. Eriti tugev ja erakordselt vastupidav peale- ja mahalaadimisel – võite seda usaldada.

Laadimine on muudetud kergeks - toetume KRONE Multi Safe süsteemile – sertifitseeritud lahendus teie koorma kindlustamiseks. Nii saab lahendada kõiki transpordiohutuse nõudeid. Paindlik, praktiline ja usaldusväärne.

Teljel – ja veel millisel - pakume teile kvaliteetset, väheste hoolduskuludega ja eriti usaldusväärset KRONE Trailer Axle’it õiglase hinnaga. Enesestmõistetavalt on saadaval ka teiste kvaliteetsete toodete tootjate usaldusväärsed seeriakomponendid. Tundke rõõmu suurepärase varustusega haagisest. Ja kindlustundest, et teenindusse pöördumisel saate alati ja igal pool õige vahetusosa.