KRONE ScanBalt A/S

Krone ScanBalt A/S on Taani ettevõte, mis alates 1. jaanuarist 2013 kuulub Saksamaal baseeruva KRONE tootjatehase koosseisu.

Meie Krone Standard programm võimaldab meil pakkuda klientidele kohandatud lahendustena täishaagiseid, poolhaagiseid, konteinerhaagiseid ja vahetatavaid korpusi ning ka varuosasid tarnides neid kõikjale Taanis. Uute haagiste müük Taanis ulatub ca. 2.300 ühikuni aastas.

Hetkeseisuga on meil 27 töötajat ning 2011. aastal saime Padborgis uue peakontori, kus on 78.000 m2 büroo- ja laopinda. Padborgis asuval aadressil on ka võimalus tutvuda meie uute haagiste väljapanekuga.

Krone ScanBalt A/S-s püüdleme kõrgete standardite poole ning püüame säilitada tugevat, pikaajalist ja kasvavat positsiooni turul.

Pöörame suurt tähelepanu tihedale ja sihipärasele koostööle meie partneritega. Igas koostöös püüame kasutada oma ressursse kõige tõhusamal ja jätkusuutlikmal viisil.

Krone ScanBalt A/S kliendi või partnerina võite olla kindel, et me tegutseme vastavalt kehtivatele õigusaktidele ja ettevõtte põhimõtetele.