Krone tarbesõidukite grupp

Krone tarbesõidukite grupp

Igale transporditellimusele sobiv lahendus.

Ülevaade kõigest – seda strateegiat rakendab KRONE aastaid järjepidevalt ja on end tarbesõidukite valdkonnas vastavalt sisse seadnud. Uue KRONE tarbesõidukite grupi asutamise abil kohandub KRONE kõige paremini tulevaste väljakutsetega.

2016. a alguses ühinesid Fahrzeugwerk Bernard Krone GmbH ning BRÜGGENi sõidukitehased ja teenindusettevõtted ametlikult uue KRONE tarbesõidukite grupi all. Ka senised KRONE tütarettevõtted, nagu gigant Achsen, KRONE Used, Türgi haagisetehas ja erinevad välismaised turustusettevõtted integreeriti uue KRONE tarbesõidukite grupi koosseisu.

Kuna pikaajalise kompetentsipartneri BRÜGGENi peres polnud ettevõtte õigusjärglast, otsustasid perekonnad Brüggen ja Krone ühiselt ettevõtted ühendada.

Uue liidu loomisega liideti ettevõtted järjekindlalt ja strateegiliselt. Pealkirja „Progress 2020“ all tuleb järgnevatel aastatel kõik tootmisüksused (Werlte, Herzlake, Dinklage, Lübtheen ja Tire) ühendada omavahel nii, et igal pool töötatakse sama tootearhitektuuri, organisatsioonilise struktuuri, samade protsesside ja ühtse IT-süsteemiga. Nii loob KRONE tarbesõidukite grupp aluse edasisele rahvusvahelisele, jätkusuutlikule ja kasumlikule kasvule aina konkurentsitihedamas keskkonnas.

Kaubamärgid KRONE, Brüggen ja gigant jäävad muutumatult püsima; arenduses, tootmises ja sisseostus kasutatakse sünergiat, et olla veelgi tõhusam. Uus KRONE tarbesõidukite grupp on tuntud ärinime KRONE Commercial Vehicle SE all; ettevõtte asukoht on Werlte, Emsland.