Brüggen Lübtheen

Lübtheen

Brüggen võttis 2004. a Lübtheenis üle endise MV Lübtheen GmbH. Siin asub pärast kümnetesse miljonitesse ulatuvaid tehnilisi investeeringuid Euroopa moodsaim tarbesõidukitehas. See kasutab üle 430 000 m2 pinda ja umbes 52 000 m2 ehitusalast pinda. Lübtheenis valmistavad üle 900 töötaja spetsiaalselt Krone jaoks aastas keskmiselt 8000–9000 aktiivselt ja passiivselt jahutatavat üksust.

Brüggen toodab ja tarnib külmikpoolhaagiseid, kuivkauba ja värske kauba vedamise poolhaagiseid ning vahetatavaid furgoone 40 riiki. Olulisemad eksporditurud on Hispaania, Poola, Taani, Holland ja Itaalia.

Ettevõttes Brüggen SWAP Service GmbH töötavad 25 töötajat. See firma täiendab teenuste valikut avariis kahjustada saanud sõidukite remondiga, organiseerib ja saadab originaalvaruosi ning koolitab teenindustöökodade spetsialiste.

Kvaliteeditaseme säilitamiseks valmistab Brüggen koos spetsialistidega kõik sõidukišassiide ja furgoonide põhikomponendid oma tehases. Külmikpoolhaagised Cool Liner vastavad oma isoleerivate omaduste poolest toiduhügieeni nõuetele. Need on seeriaviisiliselt valmistatud PIEK-normide järgi toiduainete müravabaks tarnimiseks elamurajoonides. Mudeli „Pharma“ puhul vastab Cool Liner ravimitööstuse kõrgetele kvaliteedinõuetele. Külmkambri erinevate temperatuuritsoonidega mitmekambrilised süsteemid alandavad energiakulusid ja säästavad keskkonda. Telemaatikasüsteemid ja andurid toetavad ohutust ja autopargi haldamist ning külmutusahela säilimist.