Krone Cool Liner City

Cool Liner City

Linliku ehitusega

Linnasisene kaubavedu seab kaupade transpordile erilised nõuded: vaja on paindlikke, tugevaid ja eelkõige hea manööverdusvõimega haagiseid, selleks et ka kõige kitsamas kohas saaks kiiresti tegutseda.

Cool Liner City on nendele nõudmistele täpselt kohandatud: tugev alusraam massiivse otsatraaversiga sagedaseks laadimisplatvormide juurde sõitmiseks, vähe hooldust vajav ja kiiresti reageeriv ühe vardaga sundjuhtimine ning šassii, mis tänu katoodilisele sukelvärvile ja pulberkattele säilitab väärtuse pikaks ajaks. Ka üldkokkuvõttes hiilgab Cool Liner City usaldusväärse KRONE kvaliteediga. City šassii on tarnitav 1-, 2- või 3-teljelisena 27 või 33 kaubaaluse jaoks. Cool Liner City on paindlikult kasutatav koos standardveokiga ja parema manööverdusvõimega kui mis tahes sama laadimispikkusega üksik veoauto.

Linnasisese kaubaveo tulevik - Hollandis, Inglismaal, Itaalias ja Saksamaal kehtivad seadusesätted varahommikuse või hilisõhtuse tarnimise ajal tekkiva müra kohta. Kehtivate eeskirjade täitmiseks tegeletakse alates 1999. aastast vähe müra tekitavate veoautode arendamisega. PIEK-programm (PIEK = tipp, mõeldud on lubatavat müra tippkoormust) on käivitanud vähe müra tekitavate toodete arendamise ja turuleviimise.

The advantages at a glance

  • Eriti hea manööverdusvõime.
  • PIEK-varustus.
  • Alumiiniumist pealesõidukiil.
  • Luuktõstuki ettevalmistus.

More options

Technical data

Tüüp: SER 10 zLNZ-S
Sadula last: 12 000 kg
Teljekoormus: 10 000 kg (tehniliselt võimalik)
Lubatav kogumass: 22 000 kg (tehniliselt võimalik)
Tühimass: u 6 500 kg (ilma külmutusagregaadita)
Külgehaakimiskõrgus: 1 130 mm (ilma koormata)
Sisepikkus: 10 845 mm
Siselaius: 2 460 mm
Sisekõrgus: 2 550 mm
Välislaius: 2 600 mm
Standardmudeli massid ja mõõtmed Downloads

Do you have questions?

Please use the contact form Contact form
Or find a contact person in your area

DATA SHEETS

Information on the data sheets can be found here: