Brüggen Herzlake

Herzlake

Brüggeni ettevõtete ühendus tegutseb tarbesõidukite valdkonnas alates 1990. aastast Herzlake (Emsland) peakorteris. 1994. a alates on Brüggen ja Krone kompetentsipartnerid. 2016. a alguses muutusid Fahrzeugwerk Bernard Krone GmbH ja Brüggeni sõidukitehaste ning teenindusettevõtete tihedad partnerlussuhted veelgi intensiivsemaks. Mõlemad ettevõtted ühinesid uue Krone tarbesõidukite grupi all.

Tehase kogupindala on umbes 356 000 m2, millest üle 49 000 m2 on hoonestatud.

Tootevalik hõlmab vahetatavaid furgoone, vahetatavaid madelveokaste, furgoonpoolhaagiseid ning jäiku pealisehitusi ja niinimetatud KEP-sõidukeid kuller- ja ekspressvedude jaoks. Vahetatavate furgoonide varustus varieerub valtsitud, siledatest, Plywood- või Carbofont-seintest kuni ühest küljest avatud furgoonideni. Teleskooppostid, veoseruumi kahekorruseline varustus ja rulluks on vabalt valitavad. Valikut täiendavad erinevate ehituspikkuste, paigalduskõrguste, katuse- ja seinasüsteemidega tentfurgoonid.

Enam kui 1300 töötajat toodavad igal aastal seeriaviisiliselt või täpselt kliendile kohandatud sõidukina keskmiselt 13 000–15 000 ühikut.

Lisaks erinevatele terviksõidukitele valmistab Brüggen üksikuid komponente, nagu nt tagauksi, esiseinu, külgluuke, kesk- ja nurgaposte.

Lisaks töötab Brüggen välja nutikaid koormakinnituskomponente vahetatavate süsteemide jaoks ja teeb hooldustöid, ümberehitusi ning remonte. Brüggen Oberflächen- und Systemlieferant GmbH on sertifitseeritud standardite DIN EN ISO 9001 ja DIN EN ISO 50001 järgi.

Herzlakes asub alates 2017. aastast ka Krone Spare Parts varuosakeskus, kus tegutseb Brüggen zzzzettevõtte Swap Service GmbH käitajana ja annab tööd enam kui 100 töötajale. Ladu, mis asub otse peagi neljarajalise E233/B213 ääres, kasutab koos kavandatava teenindustöökojaga 65 000 m2 pinda ja 9700 m2 ehitusalast pinda.