Krone varuosad

Varuosad

Kõik otse ja ühest kohast.

KRONE varuosateenindus - transpordiettevõtted peavad toime tulema paljude väljakutsetega ning esitavad kõrgeid nõudmisi nii sõidukitootjale kui ka tema toodetele ja teeninduse kvaliteedile, usaldusväärsusele ning hoolikusele. KRONE jaoks on teenindus kohustuseks, mis ei lõpe tehase väravast väljasõitmisel. Varuosade tootvalik on ulatuslik, komponendid on individuaalselt kohandatud, samas on saadaval ka seeriaviisilised tarvikud. Tagatud on meie varuosade võimalikult kiire ja usaldusväärne tarnimine. Internetis, e-maili või telefoni teel.

„Teeninduse pidev parendamine klientide jaoks“. Selle väljakutse on KRONE teenindustöötajad endale eesmärgiks seadnud. Näiteks pakub KRONE nüüdsest alates uut veebipoodi. Siit leiab varuosad kiiresti ja lihtsalt. Proovige lihtsalt korraks.

 

Kõige tähtsamad eelised.

  • Lihtne registreerimine veebis.
  • Ülevaatikud teenusepaketid.
  • Mahukas varuosade sortiment.
  • Vajaduspõhised komponendid.
  • Lihtne tellimine.
  • Kompetentsed kontaktisikud.
  • Arvukad rahvusvahelised laod.
Veebipood
Veebipood

Aadressil www.krone-trailerparts.com leiate oma haagisele palju lisavarustust KRONE Axle’i varuosadest kuni tööriistakastideni. Tellimiseks klõpsake lihtsalt nupule „Kliendiks registreerumine“, täitke ära registreerimisvorm ja lugege läbi üldised äritingimused. Kui nõustute nendega, siis saate hiljemalt järgmisel tööpäeval oma juurdepääsuandmed. Veebis saate vahekaardilt vaadata selle kohta üksikasjalikku juhendit.

Otsing sõiduki tehasetähise abil
Otsing sõiduki tehasetähise abil

Täiesti uue võimalusena pakume me teile veebi tarvikupoes KRONE sõidukipõhiste osade tellimist. Täpselt teie sõiduki jaoks kohandatud. Sisestage lihtsalt KRONE sõiduki tehasetähis otsinguväljale „Sõiduki tehasetähis“ ja läheb lahti.

Varuosade kiire tarnimine
Varuosade kiire tarnimine

Sõltumata sellest, kas vajate individuaalselt kohandatud komponente või standardosa. Valige see lihtsalt välja, minnes aadressile www.krone-trailerparts.com! KRONE varuosade sidustellimise võimalusega pakub KRONE uusi lahendusi, tagamaks veelgi kiiremat varuosade tarnimist. Loomulikult saate ka edaspidi oma varuosa tellida telefoni teel oma isikliku kontaktisiku kaudu.

Laohaldussüsteem
Laohaldussüsteem

See pole aga veel kõik, ka tagaplaanil toimub nii mõndagi. Laos võeti hiljuti kasutusele uus laohaldussüsteem „LVS“. Selle abil optimeerib KRONE laos kandursüsteeme ja tõsteseadmeid. Kärjesüsteemi rakendades saab KRONE laomahtusid laiendada ja kandursüsteemide jaotamise teel tagada kiirema komplekteerimise. LVS aitab KRONE laohalduses vältida suuremaid ladustamisvigu ja samaaegselt rakenduvad valdkonnasisene oskusteave ja kooslusefektid.

Cool Lineri varuosadega varustamine
Cool Lineri varuosadega varustamine

Cool Lineri varuosadega varustamise jaoks võeti kasutusele eraldi laohall, mis asub KRONE termoregulatsiooniga haagiste tootmisüksuse lähedal, kavandatud on veel täiendavad investeeringud.

Varuosateeninduse pidev laiendamine
Varuosateeninduse pidev laiendamine

Varuosateeninduse pidev laiendamine tagab varuosade võimalikult kiire ja usaldusväärse tarnimise kogu Euroopas.

Tänu uuele skannimis- ja laohaldussüsteemile optimeeritakse ladudes kõik logistikaprotsessid:

  • Ladustamisvigade vältimine
  • Lao mahutavuse optimeerimine
  • Töömahu kindlakstegemine