KRONE ScanBalt Group

Krone ScanBalt’is hindame kõrgelt oma kliente ning töötajaid ja suhtume kirega oma tegevusse.

Töötame Krone ScanBalt Group’i siseselt igapäevaselt klientiootuste ületamiseks viiside leidmise nimel. Oleme uhked,et same olla osa haagiste tootmise ning müümise maailmast. Meie igapäevane eesmärk on toetada klientide tarneahelat andes neile vahetu ligipääs haagiste valikule ja lahendustele, varuosadele ning teenustele.

Oleme ehitanud oma eesmärkide täitmise tarbeks tugeva professionaalidest koosneva meeskonna. Krone ScanBalt Group’i siht on olla hinnatud tööandja, sest me usume, et ainult asjatundlikud ja motiveeritud töötajad saavad luua tugevaid sidemeid ja teha edukat koostööd klientide ning äripartneritega.

Pisut ajaloost

Krone ScanBalt A/S loodi aastal 1997 Krone Scandinavien A/S-I tütarettevõttena, mille põhieesmärk oli kasutatud poolhaagistega kauplemine Skandinaavia ja Balti riikide vahel.

Aastal 2001 sai Krone ScanBalt uute KRONE poolhaagiste müügiesindajaks Balti riikides – esmalt Leedus, seejärel Lätis ja Eestis ning hiljem ka juba Ukrainas.

Alates aastast 2010 kuulub Krone Scanbalt Group tütarettevõttena haagisetootja Fahrzeugwerk Bernard Krone GmbH & Co. KG koosseisu.

Tänaseks on meil esindused kuues riigis: Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal, Ukrainas ja Valgevenes. Teie jaoks parima lahenduse leidmiseks töötavad erinevad osakonnad nagu uute haagiste müük, kasutatud haagiste ost ja müük, varuosad, rent, administratsioon, turundus-, personali- ja järelturu/garantiiosakond ning IT/telemaatika.

Hetkeseisuga on meie meeskonnas 75 töötajat ja me areneme pidevalt.