KRONE Trailer Axle

KRONE Trailer Axle

Kvaliteet, mis tasub.

Valmistatud haagise pikaks elueaks - madalad toote elutsükli kulud on KRONE suurim eesmärk. KRONE Trailer Axle'i tootmisel on seetõttu alates esimesest sammust suurimaks prioriteediks kvaliteet ja vastupidavus. Usaldusväärsete, pikaealiste haagiste tugev alus.

Tõhusus on kruvitud üles - detailses ja kontrollitud täppistöös ühendatakse šassii, teljed ja pidurisüsteemid ning monteeritakse rehvid ja pealisehitus. Lõpuks kontrollitakse veel kord põhjalikult tihedust ja talitlust. Nii sünnivad KRONE haagised, mille sarnaseid tugevuse, praktilisuse ja tasuvuse suhtes ei leidu.

Testitud ja leitud, et sobib pikaajaliseks kasutamiseks - meie juurest ei lahku ükski haagis, mida me 100 protsenti ei usalda. Seepärast oleme koos oma partnerite ja uurimisasutustega kontrollinud KRONE Trailer Axle’it rangeimate nõuete alusel läbi ja lõhki. Tulemus on edukas: meie teljed on kõigis punktides veenvad.

Vähese hooldusega kuni 6 aastat ilma läbisõidupiiranguta - me mitte üksnes ei luba teile kvaliteeti: me ka tarnime selle! Piisab teie iga-aastase ülevaatuse käigus tehtavast kontrollist ja me anname ketaspiduriga KRONE Trailer Axle’ile 6-aastase garantii ilma läbisõidupiiranguta laagrite ja teljekorpuse suhtes.

Suurim paindlikkus tänu variantide rohkusele - KRONE Trailer Axle on lisaks läbiproovitud ketaspidurile saadaval nüüd ka väiksema 377 x 45 mm mudelina. Lisaks pakub KRONE nüüdsest ka rongile tõstmise agregaati. Nii saab teie haagist optimaalselt varustada vastavalt teie transpordiargipäeva nõudmistele.

The advantages at a glance

  • Minimaalsed toote elutsükli kulud.
  • Vähese hooldusega kuni 6 aastat ilma läbisõidupiiranguta.
  • Lihtne ja kiire piduriketaste vahetus.
  • Katete vahetamine ilma eritööriistata.

More options

Technical data

Teljekoormus: 9,0 t
Velje nihk: ET 120 mm
Pidur: 22,5" Haldex Modul DBT22LT
Pidurisilinder: Wabco
Rööbe / vedru keskosa: 2 040 mm / 1 300 mm
Sõidukõrgus: 240 – 300 mm
Kogukäik: 190 mm
Lõõtsa läbimõõt: 300 mm
Teljekorpuse läbimõõt: 127 mm
Tehnilised andmed Profi Lineri näitel Downloads

Do you have questions?

Please use the contact form Contact form
Or find a contact person in your area

DATA SHEETS

Information on the data sheets can be found here: