Krone Cool Liner

Cool Liner

Soojalt soovitatav kõrgeimatele nõudmistele.

Olgu mis tahes kasutusotstarbeks – meie külmikpoolhaagised annavad igale transpordiülesandele sobiva vastuse. Need esindavad tugevust kuni kõige pisema detailini ja suurimat ökonoomsust.

Üksikasjad, millesse võib armuda - kontrollitud temperatuuriga kaubaveole kehtivad eriti ranged tingimused – KRONE Cool Liner on siin eriti hästi hakkama saanud. Šassii, pealisehitus ja varustus on stabiilsed ja läbimõeldud. Alates paindlikust õhukanalist ja vedelikukindlast alusvannist kuni roostevabast terasest tagaosa lukustusteni – tänu paljudele koos klientidega välja töötatud detaillahendustele vastab Cool Liner kõige kõrgematele nõudmistele.

Transport teie maitse järgi - olgu juurviljad, liha või sügavkülmutatud tooted – meie külmutusfurgoonides on iga transporditav toiduaine usaldusväärsetes kätes. Cool Liner vastab ohuanalüüsi ja kriitiliste kontrollpunktide süsteemi (HACCP) nõuetele ning on saadaval teie soovitud erivarustuses. Eriti kasulik: KRONE Telematicsi abil olete veebis igal ajal oma veoste asukoha, seisukorra ja temperatuuriga kursis.

Kõik kontrolli all - ohutus on ka Cool Lineri puhul erilise tähtsusega. Nutikate funktsioonide abil olete ööpäevaringselt oma veose kohta informeeritud. Peale telemaatika saate kasu rehvirõhu kontrollist ja laadimisplatvormile sõiduabist. Erilist kaitset pakuvad ka ulatuslikud turvasüsteemid, nagu nt KRONE Door Protect.

The advantages at a glance

  • Suurepärane isolatsioon.
  • Läbiv šassii.
  • Praktiline tagaportaal.
  • Löökide suhtes optimeeritud aluskonstruktsioon.
  • Vedelikukindel alusvann.

More options

Technical data

Tüüp: SDR 27 eL4-S
Sadula last: 12 000 kg
Teljekoormus: 27 000 kg (tehniliselt võimalik)
Lubatav kogumass: 39 000 kg (tehniliselt võimalik)
Tühimass: u 7 600 kg (ilma külmutusagregaadita)
Tühimass: u 8 360 kg (külmutusagregaadi ja paagiga)
Külgehaakimiskõrgus: 1 150 mm (ilma koormata)
Telgede vahekaugused: 1 310 mm
Sisepikkus: 13 310 mm
Siselaius: 2 460 mm
Sisekõrgus: 2 650 mm
Välislaius: 2 600 mm
Standardmudeli massid ja mõõtmed Downloads

Do you have questions?

Please use the contact form Contact form
Or find a contact person in your area

DATA SHEETS

Information on the data sheets can be found here: