Krone Spare Parts

Części zamienne

Bezpośrednio i wszystko z jednego źródła.

Serwis części zamiennych firmy KRONE – przewoźnicy muszą zmierzyć się z wieloma wyzwaniami, dlatego stawiają maksymalne wymagania w zakresie jakości, niezawodności i dbałości wobec producenta pojazdów oraz jego produktów i usług. Firma KRONE traktuje serwis jak zobowiązanie, które nie znika z chwilą opuszczenia fabryki. Oferta części zamiennych jest bardzo obszerna, elementy konstrukcyjne idealnie dopasowane, możliwa jest także dostawa standardowych akcesoriów. Zapewniamy także szybką i niezawodną dostawę wszystkich części. Online, pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

„Nieustanne ulepszanie serwisu dla klientów”. Oto wyzwanie, jakie pracownicy serwisu KRONE przyjęli za swój cel. Przykładowo obecnie KRONE oferuje nowy sklep internetowy. Można w nim szybko i łatwo zamówić odpowiednie akcesoria. Zapraszamy do odwiedzin.

 

Najważniejsze zalety w skrócie.

  • Łatwa rejestracja online.
  • Przejrzyste usługi serwisowe.
  • Bogata oferta artykułów.
  • Części dostosowane do potrzeb.
  • Proste składanie zamówień.
  • Kompetentni konsultanci.
  • Liczne magazyny międzynarodowe.
Sklep internetowy
Sklep internetowy

Po adresem www.krone-trailerparts.com dostępne są zarówno akcesoria do osi Krone, jak i skrzynki na narzędzia czy wiele elementów konstrukcyjnych do naczep. Aby złożyć zamówienie, wystarczy nacisnąć przycisk „Zostań klientem”, wypełnić formularz rejestracyjny i zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Handlowymi. Po ich zaakceptowaniu, najpóźniej w następnym dniu roboczymi, użytkownik otrzyma swoje dane dostępowe. W zakładce „Informacje” dostępna jest szczegółowa instrukcja.

Wyszukiwanie po numerze podwozia.
Wyszukiwanie po numerze podwozia.

Nowością jest możliwość zamówienia w sklepie internetowym KRONE części do określonego pojazdu. Idealnie do niego dopasowanych. W tym celu wystarczy podać numer podwozia KRONE w polu wyszukiwania „Numer podwozia”.

Szybsze zaopatrzenie w części zamienne
Szybsze zaopatrzenie w części zamienne

Nie ma znaczenia, czy klient szuka elementu dopasowanego do jego pojazdu, czy standardowej części. Wystarczy dokonać wyboru na stronie www.krone-trailerparts.com! Dzięki możliwości zamówienia części zamiennych KRONE przez Internet firma KRONE oferuje kolejne rozwiązania mające na celu zapewnienie szybszego zaopatrzenia w części zamienne. Oczywiście nadal istnieje możliwość telefonicznego zamówienia wybranej części zamiennej u swojego konsultanta.

System zarządzania magazynem
System zarządzania magazynem

Ale to jeszcze nie wszystko, także w tle dzieją się ważne rzeczy. Ostatnio powstał nowy system zarządzania magazynem. W ten sposób KRONE optymalizuje platformy załadunkowe i urządzenia do transportu poziomego. Dzięki strukturze plastra miodu firma KRONE może zwiększyć pojemność magazynu i zapewnić szybsze komisjonowanie w oparciu o odpowiedni podział platform załadunkowych. Nowy system zarządzania magazynem KRONE umożliwia zapobieganie błędom przy wyborze miejsca magazynowania oraz powstawanie kompetencji w ramach obszaru i efektów synergii.

Zaopatrzenie w części zamienne Cool Liner
Zaopatrzenie w części zamienne Cool Liner

W celu zaopatrzenia naczep Cool Liner w części zamienne utworzono specjalną halę magazynową w pobliżu zakładu produkcyjnego KRONE wytwarzającego naczepy do transportu towarów z kontrolowaną temperaturą. W planach są kolejne inwestycje.

Nieustanna rozbudowa serwisu części zamiennych
Nieustanna rozbudowa serwisu części zamiennych

Ciągła rozbudowa serwisu części zamiennych jest gwarancją błyskawicznego i niezawodnego zaopatrzenia w części w całej Europie.

Nowy system skanowania i zarządzania magazynem umożliwia optymalizację wszystkich procesów logistycznych w magazynie:

  • Zapobieganie błędom przy wyborze miejsca magazynowania
  • Optymalizacja pojemności magazynu
  • Możliwość monitorowania listy roboczej