Krone Z Nagrodą Image Award

Krone Z Nagrodą Image Award

11. luty 2019

1. miejsce w kategorii naczepy/przyczepy – ten znakomity dla Krone wynik ogłoszono podczas oficjalnego wręczenia nagrody Image Award 2019 w Monachium. W imieniu całego zespołu Krone nagrodę odebrał Bernard Krone. Ponadto firma Krone zdobyła drugie miejsce w kategorii nadwozia.

„Nagrody te dowodzą, że ciągle rozwijamy i optymalizujemy nasze produkty i usługi. Digitalizacja błyskawicznie wkracza do branży pojazdów użytkowych i obecnie w centrum nie jest już ciągnik, lecz naczepa lub przyczepa, ponieważ to ona ostatecznie zarabia pieniądze. Dla nas jako producenta naczep to zachęta do produkowania pojazdów najwyższej jakości oraz opracowywania innowacyjnych rozwiązań zwiększających efektywność naczep. Podczas targów IAA 2018 zaprezentowaliśmy różne systemy, które spotkały się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony rynku”, powiedział Bernard Krone, odbierając nagrody.

O nagrodzie Image Award:
Ranking wizerunkowy przeprowadził niezależny instytut badania rynku Kleffmann. Na zlecenie magazynu VerkehrsRundschau przeprowadzono wywiady z ponad 660 zarządcami flot na temat wizerunku najważniejszych dostawców pojazdów użytkowych, produktów i usług. W aktualnej ankiecie znalazło się 110 marek w dwunastu kategoriach.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji:

Simon Richenhagen
Telefon: +49 5951 209-0
E-Mail: Simon.Richenhagen@krone.de