UROCZYSTE PRZEKAZANIE 20. Naczepy firmie OVERIS

UROCZYSTE PRZEKAZANIE 20. Naczepy firmie OVERIS.

22. listopad 2019

Firma Overis istnieje od 2016 roku, powstała w wyniku połączenia czterech firm zdobywających doświadczenie na europejskich rynkach od 2005- jednym z jej współwłaścicieli jest Łukasz Łukasik, który osobiście uczestniczył w uroczystym przekazaniu 20. naczepy w fabryce w Werlte.

Dzięki dynamicznemu rozwoju firmy rozbudowaliśmy naszą kadrę o kolejnych profesjonalistów i na tą chwile zatrudniamy 180 osób. Nowe rynki i kolejne inwestycje pozwoliły na rozbudowę floty do 95 ciągników siodłowych, która średnia wieku to 2 lata.

Specjalizujemy się w przewozach automotive oraz przesyłkach specjalnych, do których nasi doświadczeni kierowcy są dodatkowo szkoleni.

OVERIS to firma o bardzo mocnych korzeniach rodzinnych, która prowadzi politykę jakości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów dążymy do osiągniecia celów poprzez bieżąca analizę potrzeb i oczekiwań klientów. Dostosowanie taboru i usług do potrzeb i wymagań obowiązujących w Unii Europejskiej, szkolenie pracowników pod kątem wymogów norm Unii Europejskiej. Dąży do tego, aby nasi klienci byli przekonani, że troska o nich jest kluczowym elementem funkcjonowania Firmy.

Dojrzewająca świadomość zachowania środowiska naturalnego naszej planety jest dzisiaj poważnym wyzwaniem dla ludzkości. W związku z tym firma OVERIS dba o otoczenie, każde z naszych pojazdów spełnia wyśrubowane normy emisji spalin EUR05 i EUR06 i przechodzi regularne przeglądy.

Głównym celem firmy Overis jest wzmocnienie dotychczasowej pozycji firmy na rynku usług transportowych poprzez świadczenia wysokiej jakości usług ich bezpieczna i terminowa realizacje oraz ciągły rozwój firmy w przyjazny dla środowiska sposób.

Końcem ubiegłego roku weszliśmy w posiadanie pojazdów firmy Krone jest to wiodący producent rożnego rodzaju naczep z bogata oferta. Krone charakteryzuje się praktyczności, funkcjonalnością oraz wysokim bezpieczeństwem użytkownika.

Ostanie nasze zamówienie to 20 szt. nowych pojazdów marki Krone, z których jesteśmy bardzo zadowoleni a w najbliższej przyszłości planujemy dokupienia kolejnych 30.

Krone to sukcesywna marka z wieloletnim doświadczeniem, mocno wyprzedzająca konkurencje na Europejskim rynku.

Wiemy, że od chwili zakupu produktu marki Krone oferują nam najlepszy możliwy serwis, my jednak mamy nadzieje ze nie będziemy musieli z tego przywileju skorzystać.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji:

Simon Richenhagen
Telefon: +49 5951 209-0
E-Mail: Simon.Richenhagen@krone.de