Zakłady produkcyjne / spółki dystrybucyjne. Na świecie jak w domu.

Zakłady produkcyjne / spółki dystrybucyjne

Na świecie jak w domu.

Czy wiedzą Państwo, że obecnie KRONE produkuje pojazdy użytkowe oraz komponenty do pojazdów Krone w pięciu zakładach? Dzięki połączeniu z Grupą Brüggen produkcja realizowana jest w czterech lokalizacjach w Niemczech oraz w Tire (koło Izmiru) w Turcji.

Ojczyzną przedsiębiorstwa Krone jest Emsland. W Werlte i Herzlake znajdują się dwa nasze zakłady produkcji pojazdów; w siedzibie firmy w Werlte wytwarzamy wszystkie naczepy skrzyniowe z plandeką, przyczepy, nadwozia i podwozia. W oddalonym o ok. 30 km Herzlake produkujemy nadwozia wymienne i pojazdy specjalne przeznaczone do świadczenia usług kurierskich. Również w Dolnej Saksonii znajduje się Dinklage; w tym zakładzie wytwarzane są osie KRONE Trailer Axle. Nadwozia Krone Dry Liner i Cool Liner do transportu towarów świeżych, chłodniczych i suchych produkujemy w lokalizacji w Lübtheen (Mecklemburgia-Pomorze Przednie).

Dodatkowo od 2013 roku działa zakład produkcyjny w tureckim Tire. Wytwarzamy tam głównie pojazdy z serii Profi Liner i Mega Liner na rynek turecki i rynek krajów sąsiednich.

Oprócz samej produkcji rozwijamy silne zespoły sprzedażowe, które dbają o ścisły kontakt z naszymi klientami. W niektórych krajach posiadamy własne spółki zależne – w minionych latach rozwijaliśmy naszą strategiczną pozycję od Skandynawii i krajów Beneluksu poprzez Węgry i Turcję aż po Kazachstan. Na innych rynkach stawiamy na kompetencje profesjonalnych partnerów, dla których takie pojęcia jak bliski kontakt z klientem i niezawodność, są równie ważne jak dla Krone.

Obecnie zespół pracowników Krone obejmuje około 2500 osób – od realizacji zleceń poprzez serwis aż po obsługę dostawców. Wszyscy kierują się wspólnym celem: pojazdy wysokiej jakości dla naszych klientów – aby byli z nas zadowoleni.