Transport Logistic

Krone na targach Transport Logistyka w Monachium

20. maj 2019

Na targach „Transport Logistyka” Krone wystawia różne pojazdy. Dużym zainteresowaniem cieszy się Cool Liner, który wyposażony został w nowy agregat chłodniczy marki Celsineo opracowany wspólnie przez Liebherr i Krone. Poza tym Krone pokazuje naczepę Profi Liner z plandeką zabezpieczającą ładunek Safe Curtain, która ma wzmocnienia boczne w postaci pasów ze stali sprężynowej o dużej wytrzymałości. Ponadto eksponowany jest Mega Liner w wersji Comfort, gdzie kierowca dzięki innowacyjnej bocznej plandece może otworzyć naczepę w czasie poniżej 30 sekund, co wyraźnie skraca cały proces załadunku. Z pomocą marki Rytle Krone pokazuje inteligentne rozwiązania dla miejskiej logistyki. Obok rowerów do przewozu ładunków MovR, Rytle przedstawia City-Hub z portfolio Krone, które zawierają do 9 boxów Rytle.

Poza tym Krone prezentuje swoją obszerną ofertę usług związanych z naczepami - od finansowania poprzez serwis części zamiennych i 24-godzinną pomoc drogową aż do skrojonego na miarę pakietu serwisowego.

Po raz pierwszy Krone oferuje platformę dla inspirującej wymiany informacji między gośćmi i fachowcami. Sztab ekspertów Krone codziennie łączy kluczowych graczy branży z zewnętrznymi inspiratorami w celu wspólnego opracowywania pomysłów, aby przenieść ja na realne wartości dodatkowe w przemyśle.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji:

Simon Richenhagen
Telefon: +49 5951 209-0
E-Mail: Simon.Richenhagen@krone.de