Przekonujące argumenty

Przekonujące argumenty

Naczepy Krone.

Za Krone przemawia wiele argumentów, a także cechy jakościowe i serwis. Opieramy się na konkretnych zasadach, aby nasi klienci mogli zwiększać swoją efektywność dzięki naszym produktom. Nasi klienci mogą na nas polegać.

Gwarantowane utrzymanie wartości – naczepy Krone są dostępne w wersji z katodowym lakierowaniem zanurzeniowym i powlekaniem proszkowym – także w wybranym kolorze klienta. Dzięki temu podwozie charakteryzuje się połyskiem, maksymalną odpornością i niezawodną ochroną.

Stabilne podwozie – spawane podwozia pojazdów KRONE potrafią sprostać surowym warunkom codziennej rzeczywistości transportowej. Wyjątkowo trwałe i niezwykle wytrzymałe podczas załadunku i rozładunku – to cechy, które gwarantujemy.

Bezpieczny ładunek – stosujemy system KRONE Multi Safe – certyfikowane rozwiązanie służące do zabezpieczenia ładunku. System spełnia wszystkie wymagania w zakresie bezpieczeństwa transportu. Elastyczny, praktyczny i niezawodny.

W drodze – dzięki niezawodnej osi – oferujemy wysokiej jakości, bezobsługową i wyjątkowo niezawodną oś KRONE Trailer Axle w uczciwej cenie. Oczywiście istnieje także możliwość użycia sprawdzonych komponentów seryjnych innych producentów dbających o jakość. Na naszych klientów czekają naczepy z doskonałym wyposażeniem. Mogą oni mieć także pewność, że w razie awarii zawsze i wszędzie otrzymają właściwą część zamienną.