20 naczep marki Krone dla firmy "BACCO"

20 naczep marki Krone dla firmy "BACCO"

14. grudzień 2018

20 sztuk 1- osiowych naczep Krone typu mega zakupionych przez firmę MULTI-TRUCK CENTER Sp. z o.o. w usłudze najmu dla firmy "BACCO" zostało przekazanych przez dyrektora handlowego firmy Pozkrone –Tomasza Kujawę oraz prezesa firmy Multi Truck Center Tomasza Sobczaka – na ręce właściciela firmy BACCO Bartłomieja Bounaasa. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "BACCO" Bounaas i Wspólnicy Spółka Jawna posiada w swojej flocie 30 ciągników siodłowych oraz 60 naczep typu mega ze znaczącą przewagą naczep marki Krone. Firma utworzona przez Bartłomieja Bounaasa we wrześniu 2009 roku, specjalizuje się w transporcie międzynarodowym – głównie w przewozie mebli.

BACCO ze względu na owocną współpracę trwającą od ponad roku zdecydowała się wynająć kolejną partię naczep od firmy MULTI-TRUCK CENTER specjalizującej się w wynajmie naczep ciężarowych. Profesjonalna współpraca między firmami trwa od ponad roku i zapowiada się bardzo obiecująco.

Stabilna, niezawodna i doskonale zaprojektowana - to cechy naczepy KRONE Mega Liner. Wytrzymała rama i wysokiej jakości lakierowanie w technologii KTL + Pulver gwarantują długowieczność. Standardowe komponenty renomowanych dostawców, jak również liczne opcje optymalnego zabezpieczenia ładunku, czynią naczepę KRONE wyjątkowo wszechstronną i obniżają koszty jej eksploatacji do minimum. To wszystko gwarantuje elastyczność, niezawodność oraz wysoką konkurencyjność - kluczowe kompetencje polskiego partnera – firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "BACCO" Bounaas i Wspólnicy Spółka Jawna.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji:

Simon Richenhagen
Telefon: +49 5951 209-0
E-Mail: Simon.Richenhagen@krone.de