Tradycja i innowacja

Tradycja i innowacja

Ambitne wizje i pomysły zapewniają przedsiębiorstwu przyszłość.

Od 110 lat jakość i innowacja stanowią siłę napędową filozofii przedsiębiorstwa KRONE. Także dzisiaj idea ta jest konsekwentnie realizowana. Nieustannie skupiamy się na solidnym, praktycznym i efektywnym wyposażeniu naszych linii produkcyjnych. Oferujemy także kompleksowy serwis, aby zawsze zapewnić bezpieczeństwo naszym klientom i ich naczepom.

Wytrzymałe i ekonomiczne – nasze naczepy powstają w oparciu o solidne procesy spawania oraz stabilne wyposażenie. A nasza innowacyjna praktyka transportowa spełnia wszelkie wymagania w zakresie praktyczności i wydajności ładunkowej. Efektem jest maksymalna ekonomiczność przy minimalnych kosztach.

„All-in-KRONE” – wszystko z jednego źródła – określenie naczepa „All-in-KRONE” oznacza m.in. kompletne naczepy KRONE. Wszystkie części posiadają numer referencyjny KRONE, dzięki czemu jesteśmy w stanie jeszcze szybciej udzielić pomocy we wszystkich kwestiach związanych z serwisem, konserwacją i częściami zamiennymi.

Pierwszorzędne wyposażenie, bezpieczeństwo w całej Europie – nasi klienci mogą u nas wybrać wyposażenie w części zamienne KRONE lub zdecydować się na użycie komponentów innych producentów. W obu przypadkach otrzymają naczepę z pierwszorzędnym wyposażeniem oraz pewność, że mogą skorzystać z naszej sieci serwisowej w całej Europie. Nasze ambicje w zakresie jakości nie kończą się bowiem na naczepach. Jesteśmy kompleksowym usługodawcą w zakresie naczep. Wszystkie nasze towarzyszące usługi serwisowe są idealnie dopasowane do potrzeb klienta.