Krone Trailer Axle

Krone Treyler Aksları

Size karşılığını veren kalite.

Uzun bir treyler ömrü için üretilmiş - Düşük yaşam ömrü maliyetleri KRONE'de en üst hedeftir. KRONE Treyler Akaslarının üretiminde bu nedenle ilk adımdan itibaren kalite ve dayanıklılık en yüksek önceliğe sahiptir. Güvenilir, uzun ömürlü treylerler için sağlam temel.

Verimlilik üst seviyelere taşındı - Detaylı ve kontrollü bir hassas çalışma ile şasi, akslar ve fren sistemleri birbirine bağlanmakta ve tekerlekler ile üst yapı monte edilmektedir. Son olarak bir kez daha her şey kapsamlı olarak sızdırmazlık ve işlev açısından kontrol edilmektedir. Sağlamlık, pratik kullanım ve rantabilite anlamında rakip tanımayan KRONE treylerleri bu şekilde ortaya çıkmaktadır.

Test edildi ve uzun ömürlü olarak belirlendi - Kalitesinden %100 emin olmadığımız hiçbir treyler üretim tesisimizden çıkış yapamaz. Bu nedenle, KRONE Treyler Aksları partnerlerimiz ve araştırma enstitüleri ile birlikte en sıkı kurallara uygun olarak detaylı bir kontrolden geçirilmiştir. Ve bu kontrol başarıyla sonuçlanmıştır: Akslarımız tüm katılımcıları her anlamda ikna etmiştir.

Kilometre sınırı olmadan 6 yıl boyunca bakım gerektirmez - Size sadece kalite vaad etmiyoruz: Onu size gerçekten temin ediyoruz! Yıllık ana muayene sırasında yapılacak olan bir kontrol yeterlidir, size diskli frenli KRONE Treyler Aksları ile ilgili olarak kilometre sınırı olmaksızın yatak ve aks gövdesi için tam 6 yıl garanti sunuyoruz.

Versiyon çeşitliliği sayesinde yüksek esneklik - KRONE Treyler Aksları kendisini kanıtlamış olan diskli frenin yanında artık daha küçük 377 x 45 mm versiyonu ile de temin edilebilmektedir. Bunun yanında KRONE şu andan itibaren bir Huckepack ünitesi de sunmaktadır. Bu sayede treyleriniz günlük iş hayatınızdaki gerekliliklere ideal bir uyum sağlayacak şekilde donatılabilmektedir.

İLK BAKIŞTA SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

  • Minimum kullanım ömrü maliyetleri.
  • Kilometre sınırı olmaksızın 6 yıl boyunca bakım gerektirmez.
  • Daha kolay ve daha hızlı fren diski değişimi.
  • Özel aletlere gerek olmadan balata değişimi.

Diğer özellikler

Teknik veriler

Aks yükü: 9,0 t
Pres derinliği: ET 120 mm
Fren: 22,5" Haldex Modül DBT22LT
Fren silindiri: Wabco
Rot / yay ortası:: 2.040 mm / 1.300 mm
Sürüş yüksekliği: 240 – 300 mm
Toplam strok: 190 mm
Körük çapı: 300 mm
Aks borusu çapı: 127 mm
Profi Liner örneği üzerinden teknik veriler Downloads

Sorularınız mı var?

İletişim formunu kullanabilirsiniz İletişim formuna git
Veya yakınınızdaki bir müşteri temsilcisi ile bağlantı kurabilirsiniz

DATA SHEETS

Information on the data sheets can be found here: