Krone Cool Liner City

COOL LINER CITY

Şehirci tasarım

Şehiriçi teslimat trafiği mal taşımacılığı için özel gereksinimler gerektirmektedir: Dar alanda hızlı hareket edebilmek için esnek, sağlam ve özellikle kıvrak treylerler gereklidir.

Cool Liner City bu talepleri tam olarak karşılamaktadır: Sağlam bir şasi, rampalara sık sık bağlanmak için masif son travers, az bakım gerektiren, hızlı reaksiyon gösteren tek çubuklu zorunlu yönlendirme ve katodik daldırma boyası artı toz kaplama sayesinde uzun yıllar değerini koruyan bir şasi. Genel olarak da Cool Liner City, kendini kanıtlamış KRONE kalitesi ile öne çıkmaktadır. City şasisi 1, 2 veya 3akslı olarak 27 veya 33 Euro palete yer sağlayacak şekilde temin edilebilmektedir. Cool Liner City standart bir çekici araç ile esnek bir şekilde kullanılabilir ve aynı yükleme uzunluğuna sahip tüm solo kamyonlardan daha kıvraktır.

Şehir içi dağıtımın geleceği - Hollanda, İngiltere, İtalya ve Almanya'da, sabahın erken saatlerinde veya akşam geç saatlerde yapılan teslimatların gürültü emisyonlarına ilişkin yasal düzenlemeler söz konusu. Yasal talimatları yerine getirebilmek için, 1999 yılından beri sessiz ağır vasıtaların geliştirilmesi üzerinde çalışmalar yapılıyor. PIEK programı (PIEK = uç, yani izin verilen en yüksek gürültü seviyesi) sessiz ürünlerin geliştirilip pazara sunulmasına yol açtı.

İLK BAKIŞTA SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

  • Yüksek manevra kabiliyeti.
  • PIEK donanımı.
  • Alüminyum kenar kaması.
  • Yükleme kapağı hazırlığı.

Diğer özellikler

Teknik veriler

Tip: SER 10 zLNZ-S
Treyler yükü: 12.000 kg
Aks yükü: 10.000 kg (teknik olarak mümkün)
İzin verilen toplam ağırlık: 22.000 kg (teknik olarak mümkün)
Kendi ağırlığı: yakl. 6.500 kg (soğutma cihazı olmadan)
Treyler bağlama yüksekliği: 1.130 mm (yüksüz)
İç uzunluk: 10.845 mm
İç genişlik: 2.460 mm
İç yükseklik: 2.550 mm
Genişlik, dış: 2.600 mm
Ölçüler ve ağırlıklar, standart modelde Downloads

Sorularınız mı var?

İletişim formunu kullanabilirsiniz İletişim formuna git
Veya yakınınızdaki bir müşteri temsilcisi ile bağlantı kurabilirsiniz

DATA SHEETS

Information on the data sheets can be found here: