Güçlü argümanlar

Güçlü argümanlar

Krone treyler.

Çok sayıda iyi gerekçe, kalite ve servis özellikleri Krone'nin tercih edilmesini sağlamaktadır. Ürünlerimiz sayesinde performansınızın daha da güçlenmesini sağlayansağlam prensiplere güveniyoruz. Buna siz de güvenebilirsiniz.

Değerin muhafaza edilmesi garanti altında - Krone Trailer temel olarak katodik daldırma boyama ve üzerine yapılan toz boya ile temin edilmektedir - bu işlem sizin istediğiniz renkte de yapılabilir. Bu sayede ürünlerimiz şasi göz alıcı bir parlaklığa, yüksek bir taş çarpması dayanıklılığına ve olabilecek en iyi korumaya sahip olur.

Sağlam şasi - KRONE Trailer kaynak edilmiş şasileri günlük taşımacılık hayatının kaba gerekliliklerine uygundur. Son derece sağlam ve yükleme ve boşaltma sırasında son derece dayanıklı bir yapısı vardır - buna güvenebilirsiniz.

Yükleme yapmak çok kolay - KRONE Multi Safe Sistemine güveniyoruz - yükünüzün emniyet altına alınması için sertifikalı bir çözüm. Yük emniyeti ile ilgili tüm gereklilikler bu sayede karşılanabiliyor. Esnek, uygulanabilir ve güvenilir.

Aks üzerinde - hem de nasıl bir aks - Size son derece kaliteli, fazla bakım gerektirmeyen ve son derece güvenilir bir KRONE Trailer Axle adil bir fiyata sunuyoruz. Ancak elbette diğer kaliteli üreticilerin kendisini kanıtlamış standart bileşenleri de temin edilebilmektedir. Yani mükemmel bir donanıma sahip olan bir treyler edineceğinize güvenebilirsiniz. Ve servis durumunda, her zaman ve her yerde doğru değişim parçasını alacağınızdan emin olabilirsiniz.