Krone ekibi

Krone ekibi

İyi bir atmosfer kaliteyi beraberinde getirir.

Bizde tüm çalışanların ortak bir hedefi vardır. Müşterilerimizin talepleri için en iyi çözümü sunmak... Çalışanlarımızın sizin ve bizim kalite taleplerimizi karşılayabilmesi için eğitim ve geliştirme faaliyetleri şirket felsefemizin önemli unsurlarıdır.

Genç insanlar bizim temelimizdir - KRONE’de çok sayıda genç insan farklı alanlarda çalışıyor. Kalifiye çalışan ihtiyacımızın büyük bir kısmını kendi içimizden karşılayabiliyoruz.

Kalitenin temeli olarak güçlü bir eğitim - KRONE'de bir kariyer için klasik giriş aşaması ticari-teknik veya ticaret ile ilgili bir meslek için alınmış olan bir meslek eğitimidir. Buna paralel olarak KRONE ikili eğitimi sunmaktadır.

Yükselme için giriş - Öğrenciler için bir giriş imkanı olarak KRONE'de amacı şirket için yeni yönetim kadroları yetiştirmek olan zorlu bir iki yıllık eğitim programı bulunmaktadır.

Daha fazla bilgiyi yollara çıkartmak - Elbette çalışanlarımızı sonucunda çok büyük bir yankı yaratan çeşitli geliştirme programları ile destekliyor ve geliştiriyoruz.