Krone Trailer

Ürünler

Yükünüz için bol yer.

Her zorluk için doğru treyler - taşımacılıkla ilgili her tür ihtiyaç için ideal çözümler sunuyoruz. Yenilikçilik ve kalite anlamında gerçek ölçütler belirleyen ürünleri keşfedin. Değer stabilitesi sağlayan ve bunu yaparken hem uygulamaya uygun, hem de kullanıcı dostu olan bir treyler ürün yelpazesi.

Her zaman iyi bir çözüm - her kullanım için uygun bir araç: Her işin üstesinden gelen yetenekli Profi Liner'den, örneğin Paper Liner veya Coil Liner gibi uzmanlara kadar her duruma uygun ve farklı spesifikasyonlara sahip kasalı dorseler sunuyoruz. Mega Liner'de maksimum hacim, Paper veya Coil Liner'de özel yük emniyeti ekipmanı. KRONE, nakliye uzmanlarının nelere ihtiyacı olduğunu biliyor ve bu nedenle de uygulamaya has detaylara özellikle dikkat ediyor.

KRONE'nin kapalı karoser dorseleri de uzmanlar tarafından uzmanlar için geliştirilmiştir. Dry Liner ve Cool Liner ile tüm soğuk, taze veya kuru yük taşımaları için en iyi şekilde donatılmış durumdasınız. Çiçek taşımasından et askısına ve çift katlı taşımadan Multitemp izolasyonlu ayırıcı duvara kadar müşterinin arasından seçim yapabileceği çok sayıda seçenek vardır.

Sağlam ve çok fonksiyonlu - bu özellikler Krone konteyner şasilerini ve değiştirme konteynerlerini diğerlerinden ayırmaktadır. Uygulamaya yönelik, çok yönlü ve kullanımı konforlu - bu kriterler hem şasi, hem de değiştirme konteynerleri açısından belirleyicidir. Ayrıca Krone, aerodinamik tasarıma da önem vermektedir.

Römorklar ve üst yapılar çok yönlü KRONE ürün yelpazesini tamamlamaktadır. Kolay ve güvenli kullanım, kontrol edilmiş yapı bileşenleri, birinci sınıf işçilik ve KTL plus toz ile sağlanan uzun süreli koruma KRONE araçlarını her durumda kar ettiren bir yatırıma dönüştürmektedir.