Fonksiyonlar

Treylerin nerede olduğunu bilin. Pozisyon kontrolü.
Treylerin nerede olduğunu bilin. Pozisyon kontrolü.

Planlamanız bu şekilde en önde. Telematik fonksiyonu „Pozisyon“ ile GPS üzerinden taşıma birimlerinin yeri ile ilgili sürekli bilgiler alabilirsiniz ve buna uygun olarak öngörülü, efektif bir planlama belirleyebilirsiniz.

Kilitlenmesi gereken eşyalar için ideal. Kapı kontrolü.
Kilitlenmesi gereken eşyalar için ideal. Kapı kontrolü.

Treylerinizi güvenli bölge olarak ilan ediyoruz. Özel kapı sensörleri kapıları kontrol etmektedir. Bu şekilde herhangi bir manipülasyon mümkün olmamakta ve mal gözetimi hatasız belgelenmektedir.

Daha kolay serin kalın. Sıcaklık kontrolü.
Daha kolay serin kalın. Sıcaklık kontrolü.

Tüm verilere bakış. Sıcaklık raporları, alarm değerleri ve soğutucu verileri sürekli denetlenir, aktarılır ve 18 ay için belgelenir. Bu şekilde tüm gereklilikleri yerine getirdiğinizi bilirsiniz: AB direktiflerinin, müşterilerinizin ve sizin gereklilikleriniz.

Neler olup bittiğini bilin. Teknoloji paketi.
Neler olup bittiğini bilin. Teknoloji paketi.

Teknoloji paketi ile daima treylerinizin durumu hakkında bilgi sahibisiniz. EBS verilerinin okunmasından, bağlantı sensörüne kadar. Bu şekilde zamanında gerekli bakımlar hakkında bilgilendirilirsiniz ve bunları planlamalarınıza dahil edebilirsiniz.

Ayrılmaz Bağlantı durumu.
Ayrılmaz Bağlantı durumu.

Bağlantı durumu ile daima treylerinizin durumu hakkında bilgi sahibisiniz. Filonuzdaki hangi araçların şu anda bir çekici tarafından çekildiğini tam olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında bu durum bildirimi ile çekici ile treyler arasındaki bağlantıların doğru bir şekilde yapılıp yapılmadığından da haberdar olursunuz.

Her şey için tek çözüm. Entegre edilmiş, EN12830 normu uyumlu sıcaklık kayıtçısı.
Her şey için tek çözüm. Entegre edilmiş, EN12830 normu uyumlu sıcaklık kayıtçısı.

KRONE Telematics tarafından kullanılan, sertifikalı sıcaklık sensörleri ile, frigorifik araçta ayrı bir sıcaklık takografının kullanılmasına gerek kalmamaktadır. Bir soğutucu takografın görevlerini KRONE Telematics tamamen üstlenir. Sıcaklık verileri sonradan özel olarak seçilebilen zaman pencereleri kapsamında bir araya getirilebilir. Soğuk zincirinizin sertifikalı sıcaklık akışları bu sayede doğrudan doküman olarak özetlenebilir ve henüz müşteriye teslim edilmeden belge olarak sunulabilir. Bu sayede doküman önceden de kontrol edilebildiğinden sürücü için gereksiz bekleme süreleri de oluşmaz. KRONE sıcaklık takografları ile birlikte KRONE Telematics böylece çok fonksiyonlu cihaz olarak hizmet vermektedir. Normal telematik verileri ve sertifikalı sıcaklık verileri aktarılmaktadır. İlaç taşıma hizmeti için uygundur.

Doğrudan soğutucu ile konuşun. Uzaktan kumanda.
Doğrudan soğutucu ile konuşun. Uzaktan kumanda.

Canlı veri transferi soğutucuların kapsamlı izlemesinde devrim yaratmıştır. Kalitenin güvence altına alınması için bu gerçek bir ilerlemedir, çünkü bu sayede soğuk zincir tam olarak kontrol altında tutulabilmektedir. 2 yollu iletişim - kontrol etme ve müdahale. 

Teknolojik ek opsiyon.
Teknolojik ek opsiyon.

Ek olarak KRONE Telematics treylerin durumu - örneğin frenler, yük durumu ve lastik basıncı gibi - hakkında bilgiler veren bir teknolojik paket kurulumu imkanı da sunmaktadır.

Tank göstergesi.
Tank göstergesi.

Her KRONE soğutucu araç veya frigorifik kasada KRONE size bir tank göstergesi ekleme opsiyonu sunmaktadır. Bu ek opsiyon treylerin ön panelinde soğutucunun tank durumunun gösterilmesini sağlayan bir göstergeyi içermektedir. Bunun yanında treylerlerinizin anlık tank durumları rahatça KRONE Telematics Portalına aktarılır, böylece her zaman treylerlerinizin güncel tank durumları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sonradan ekleme.
Sonradan ekleme.

KRONE Telematics'i elbette üreticiden bağımsız olarak araçlarınıza sonradan da ekletebilirsiniz. Lütfen bu konuyla ilgili olarak bizimle iletişime geçin.

Door Protect.
Door Protect.

KRONE Telematics Door Protect, yüksek değerli ürünlerin (sigara, ilaç, elektronik ürünler vs.) nakliyesinde güvenlik koruması olarak telematik kontrollü bir kapı kilit sistemini içerir. Bu sistem, arka portallerin özel olarak geliştirilmiş bir yüksek güvenlikli kapı kilit sistemi ile kilitlenebilmesini sağlar. Nakliye sırasında, kapıların kapalı kalması ve yetkisi olmayan kişiler tarafından açılmaması garantilenir. Tüm teknik bileşenler sürekli olarak telematik üzerinden izlenebilir. Buna ek olarak, nakliye sırasında meydana gelen olası bir durumda dağıtımcı veya denetimden sorumlu servis sağlayıcısı hemen alarmlar ve mesajlar ile bilgilendirilir. Kapılar ancak sürücü ve dağıtımcı ya da denetim sorumlusunun birlikte hareket etmesiyle açılabilir. Sistem KRONE Telematics portali üzerinden devre dışı bırakıldığında, sürücü kendi kodunu girerek kapı kilit sistemini çözebilir ve arka kapıları açabilir. KRONE Telematics Door Protect, hırsızlık riskinin yüksek olduğu nakliyelerde de mutlak bir koruma sağlamaktadır (TAPA için uygundur).