Üretim tesisleri / satış şirketleri. Tüm dünyada evde olmak.

Üretim tesisleri / satış şirketleri

Tüm dünyada evde olmak.

Krone'nin günümüzde beş tesiste ticari araçlar veya Krone araçları için bileşenler ürettiğini biliyor muydunuz? Brüggen Gruppe ile birleştiğimizden bu yana Almanya'da dört tesiste ve Türkiye'de İzmir/Tire'de bulunan tesisimizde üretim yapıyoruz.

Emsland, Krone şirketinin doğduğu yerdir. Werlte ve Herzlake'de araç üretim tesislerimizden iki tanesi bulunuyor, Werlte'deki merkezimizde her türlü kasalı dorseyi, römorku, üst yapıları ve şasileri üretiyoruz. Yaklaşık 30 km uzakta bulunan Herzlake'de değiştirme konteynerlerini ve ekspres kurye paket servisleri (KEP) için kullanılan özel araçları üretiyoruz. Aşağı Saksonya'da bulunan Dinklage tesisinde ise Krone Trailer Axle üretiliyor. Taze, soğuk ve kuru taşıma mallarının taşınması için kullanılan Krone Dry Liner ve Cool Liner araçlarını Lübtheen (Mecklenburg-Vorpommern) tesisimizde üretiyoruz.

Bunun dışında 2013 yılından bu yana da Türkiye'deki İzmir Tire tesisimizde üretim devam ediyor. Bu tesisimizde Türkiye pazarı ve komşu ülkeler için Profi Liner, Mega Liner ve Box Liner serisi araçların üretimini gerçekleştiriyoruz.

Güçlü üretimin yanında müşterilerimizle olan yakın ilişkilerimizi koruyan güçlü satış ekiplerimize güveniyoruz. Bazı ülkelerde bağlı şirketlerimiz ile faaliyet yürütüyoruz, İskandinavya ve Benelüks'ten, Macaristan ve Türkiye’den, Kazakistan’a kadar geçtiğimiz yıllarda stratejik olarak konumlandık. Diğer pazarlarda tıpkı Krone gibi müşteriye yakınlık ve güvenilirlik değerlerini ilke edinmiş olan profesyonel partnerlerin yetkinliklerine güveniyoruz.

Şu an için Krone ticari araç ekibinde - sipariş işleminden servislere ve tedarikçi ilişkilerine kadar - yaklaşık 2.500 kişi görev yapmaktadır. Hepsi ortak bir hedefi takip ediyor: Müşterilerimize yüksek kaliteye sahip araçlar sunmak - bizden memnun kalmaları için.