Krone Nutzfahrzeug Gruppe

Krone Nutzfahrzeug Gruppe

Her taşıma görevi için uygun bir çözüm.

Her şey kontrol altında - bu stratejiyi KRONE yıllardır sonuç odaklı şekilde uygulamaktadır ve ticari araç sektöründe buna uygun şekilde konumlanmıştır. Yeni KRONE Nutzfahrzeug Gruppe'nin kurulmasıyla KRONE geleceğin zorluklarına karşı en iyi şekilde pozisyon almaktadır.

2016 yılı başında her şey resmiyete binmiş, yeni bir KRONE Nutzfahrzeug Gruppe çatısı altında Fahrzeugwerk Berbhard Krone GmbH ve Brüggen Fahrzeugwerke und Service şirketleri birbiri içerisinde eritilmiştir. Gigant Achsen, KRONE Used, Türkiye'deki treyler tesisi ve çeşitli yurt dışı satış şirketleri gibi KRONE bağlı şirketleri de yeni KRONE Nutzfahrzeug Gruppe’ye entegre edilmiştir.

Uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip olan yetkin partner BRÜGGEN firmasının ailesinde şirketi devir alacak bir varis bulunmadığından Brüggen ve Krone aileleri birlikte şirketlerini birbirleri içerisinde eritmeye karar verdiler.

Bu yeni birleşmenin devamında şirketler sonuç odaklı ve stratejik bir şekilde birleştirilecektir. "Progress 2020" sloganı altında gelecek yıllarda tüm üretim tesislerinin (Werlte, Herzlake, Dinklage, Lübtheen ve Tire) birbirleriyle öylesine bağlantılı hale gelecek ki, her yerde aynı ürün mimarisi, aynı organizasyon yapısı, aynı prosesler ve eşit bir bilgi işlem sistemi ile çalışılır hale gelinecektir. Böylece Krone Nutzfahrzeuge Gruppe bundan sonra da uluslararası, sürdürülebilir, ve karlı bir büyümenin sürekli daha da sert bir hale gelen rekabet ortamında devam edebilmesini sağlayacaktır.

KRONE, Brüggen ve gigant markaları değiştirilmeden varlıklarını sürdürecektir; geliştirme, üretim ve satın alma alanlarında daha verimli hale gelmek için sinerjiler kullanılacaktır. Yeni KRONE Nutzfahrzeuge Gruppe KRONE Commercial Vehicle SE altında faaliyet göstermektedir; şirketin merkezi Emsland'daki Werlte'de bulunmaktadır.