Krone Yedek Parçaları

Yedek Parçalar

Doğrudan ve her şey tek elden.

KRONE yedek parça servisi - Nakliyecilerin yüksek seviyeli zorlukların üstesinden gelmesi gerekir ve bir araç üreticisinden ve ürün ve hizmetlerinden kalite, güvenilirlik ve titizlik anlamında büyük beklentileri vardır. Servis, KRONE tarafından bir sorumluluk olarak kabul edilir ve kesinlikle fabrika kapısında son bulmaz. Yedek parça anlamındaki ürün yelpazesi oldukça kapsamlıdır, parçalar ihtiyaca uygundur, ancak standart donanımlar da temin edilebilmektedir. Ve bu parçaların mümkün olduğunca hızlı ve güvenilir teslimatı garanti altına alınmıştır. Online olarak, e-posta üzerinden veya telefon ile.

"Servisi müşteri için sürekli olarak iyileştirmek". Bu amaç, KRONE servis çalışanları tarafından görev olarak kabul edilmektedir. Bunun sonucu olarak da KRONE, örneğin, yeni bir online mağaza sunmaktadır. Burada aksesuarları hızlı ve kolayca sipariş etme imkanı bulunmaktadır. Haydi hemen göz atın.

 

Bir bakışta en önemli avantajlar.

  • Kolay çevrimiçi kayıt işlemi.
  • Düzenlenmiş servis hizmetleri.
  • Kapsamlı ürün yelpazesi.
  • Özel üretim parçalar.
  • Kolay sipariş.
  • Yetkin ilgili kişiler.
  • Çok sayıda uluslararası depo.
ONLINE Mağaza
ONLINE Mağaza

Şu adres altında: www.krone-trailerparts.com KRONE aks aksesuarlarından alet sandığına kadar treyleriniz için ihtiyaç duyduğunuz pek çok aksesuarı bulabilirsiniz. Sipariş vermek için yapmanız gereken tek şey "Müşteri ol" butonuna basmak, kayıt formunu doldurmak ve genel çalışma koşullarını okumak. Bu koşulları kabul ettiğiniz taktirde en geç bir sonraki iş gününde erişim bilgileriniz size ulaştırılır. Online olarak bilgi sekmesinin altında bununla ilgili detaylı bir talimat bulabilirsiniz.

Şasi numarası üzerinden arama
Şasi numarası üzerinden arama

KRONE'nin online aksesuar mağazasında aracınıza özgü parçaları sipariş edebiliyor olmanız, son derece yeni bir durumdur. Tam olarak sizin aracınıza uygun. Bunun için yapmanız gereken tek şey KRONE şasi numaranızı "Şasi numarası" arama alanına yazmak ve işleme başlamak.

Daha hızlı yedek parça temini
Daha hızlı yedek parça temini

İster özel üretim bir parçaya, ister bir standart parçaya ihtiyacınız olsun. Yapmanız gereken tek şey seçmek; www.krone-trailerparts.com! KRONE yedek parçalarını online olarak sipariş etme imkanı ile birlikte KRONE, yedek parça teminini daha da hızlandırmak için daha farklı çözümler de sunmaktadır. Elbette yedek parçalarınızı bundan sonra da telefon ile size özel müşteri temsilcinizden de talep edebilirsiniz.

Depo yönetimi sistemi
Depo yönetimi sistemi

Ama bununla da bitmiş değil, arka planda daha farklı şeyler oluyor. Depoda çok yakın bir geçmişte yeni bir depo yönetimi sistemi "DYS" kurulmuştur. Bu sayede KRONE yük taşıycılarını ve çatallı yükleyicileri optimize etmektedir. Petek yapısı yardımıyla KRONE depolama kapasitelerini genişletebilmekte ve yük taşıyıcılarını alt bölümlere ayırarak daha hızlı bir dağıtım gerçekleştirebilmektedir. KRONE'de uygulanan yeni DYS ile, depolama hataları büyük ölçüde önlenebilmekte ve bölüm yetkinlikleri ile sinerji etkileri ortaya çıkmaktadır.

COOL LINER Yedek Parça Temini
COOL LINER Yedek Parça Temini

Cool Liner yedek parça temini için, ısı kontrollü KRONE treylerlerinin üretildiği üretim tesisinin yakınlarında özel bir depo devreye alındı ve bundan sonrası için yeni yatırımlar da planlanıyor.

Yedek parça servisi sürekli olarak genişliyor
Yedek parça servisi sürekli olarak genişliyor

Yedek parça servisinin sürekli olarak genişletilmesi Avrupa'nın tamamında olabildiğince hızlı ve güvenilir bir yedek parça temini yapılmasını sağlıyor.

Yeni tarama ve depo yönetimi sistemi sayesinde depodaki tüm lojistik süreçleri optimize ediliyor:

  • Depolama hatalarının önlenmesi
  • Depo kapasitelerinin optimize edilmesi
  • Çalışma rezervinin izlenebiliyor olması