Osoby

Barbara Towpik-Roszkiewicz 
prokurent 
tel. +48 61 / 814 72 11 
fax +48 61 / 814 72 30
barbara.roszkiewicz@pozkrone.pl

 

Roman Roszkiewicz
przewodniczący rady nadzorczej
tel. +48 61 / 814 72 11
fax +48 61 / 814 72 30
roman.roszkiewicz@pozkrone.pl 

 

Tomasz Kujawa
zarząd, dyrektor handlowy
tel. +48 61 / 814 72 11
fax +48 61 / 814 72 30
kom. 601 745 279
tomasz.kujawa@pozkrone.pl 

 

Maciej Michalski
zarząd, dyrektor administracyjny
tel. +48 61 / 814 72 11
fax +48 61 / 814 72 30
kom. 605 42 95 93
maciej.michalski@pozkrone.pl 

 

Izabela Rasiewicz
księgowość
tel. +48 61 / 814 72 11
fax +48 61 / 814 72 30
izabela.rasiewicz@pozkrone.pl

 

Maciej Imbierowicz
naczepy używane
tel. +48 61/ 816 77 50
fax +48 61/ 814 72 30
kom. 605 174 003
maciej.imbierowicz@pozkrone.pl

 

Tomasz Taciak
naczepy używane
tel. +48 61/ 816 77 50
fax +48 61/ 814 72 30
kom. 605 078 008
tomasz.taciak@pozkrone.pl

 

Marcin Pukszta
części zamienne
reklamacje
tel. +48 61/ 816 77 54
fax +48 61/ 814 72 30
marcin.pukszta@pozkrone.pl

 

Sebastian Giszter
części zamienne
reklamacje
tel. +48 61/ 816 77 55
fax +48 61/ 814 72 30
sebastian.giszter@pozkrone.pl

 

Michał Makowski
części zamienne
reklamacje
tel. +48 61/ 816 77 56
fax +48 61/ 814 72 30
michal.makowski@pozkrone.pl

 

Stanisław Byliński
magazyn części zamiennych
tel. +48 61 / 816 77 57
fax +48 61 / 814 72 30
magazyn@pozkrone.pl

 

Katarzyna Kawa
fakturowanie
tel. +48 61/ 816 77 51
fax +48 61/ 814 72 30
katarzyna.kawa@pozkrone.pl

 

Marta Zwolińska-Nieć
fakturowanie
tel. +48 61 / 816 77 59
fax +48 61 / 814 72 30
marta.zwolinska@pozkrone.pl

 

Adrianna Lota-Uss
sekretariat
tel. +48 61 / 814 72 11
fax +48 61 / 814 72 30
biuro@pozkrone.pl


Tel.: +48 61 / 8147211
© 2012 - 2018
Fahrzeugwerk Bernard KRONE GmbH & Co. KG
| Bernard-Krone-Straße 1
| D-49757 Werlte | Tel. +49 (0) 5951/209-0; Fax +49 (0) 5951/209-98 268
Facebook

Facebook

KRONE bei YouTube

YouTube

KRONE bei XING

XING