Jakość

Aby osiągnąć możliwie jak najlepsze wyniki ekologiczne, intensywnie pracujemy nad rozwojem naszych produktów i ich optymalizacją pod kątem przyjazności dla środowiska i ochrony zasobów naturalnych. Nasze działania i procesy są kształtowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Oszczędnie korzystamy z zasobów energii oraz surowców i ustawicznie dokładamy wszelkich starań, aby ograniczyć ich zużycie. Dążymy do ograniczenia ilości substancji emitowanych do atmosfery, ilości ścieków oraz ich szkodliwości, jak również odpadów. Jeśli jest to konieczne i możliwe w aspekcie ekonomicznym, do tego celu wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie.

Również nasi dostawcy w dużej mierze wraz z firmą KRONE ponoszą współodpowiedzialność za osiągnięcie celów jakościowych i ekologicznych. KRONE wymaga od swoich dostawców ciągłego podnoszenia poziomu jakości i określania za każdym razem od nowa celów ekologicznych oraz ich realizacji.

W ten sposób jako „first mover” chcemy spełniać obietnicę złożoną klientom, społeczeństwu i ochronie środowiska.

Jakość i środowisko – żadna sprzeczność
Jakość i ochrona środowiska to nieprzypadkowe połączenie. Firma KRONE już w trakcie produkcji naczep zwraca uwagę na najbardziej innowacyjne i ekologiczne technologie, precyzyjnie określone procesy produkcyjne oraz niezawodne metody kontroli. Dlatego właśnie naczepy KRONE już dzisiaj wyznaczają standardy pod względem ekonomii i ekologii.

Podstawa doskonałych naczep? Nasze zamiłowanie do najdrobniejszych szczegółów. Ponieważ przy produkcji naczep marki KRONE na etapie lakierowania i montażu stawiamy oczywiście na najwyższą możliwą jakość i drobiazgowe wykończenie.

W 1997 roku firma KRONE jako pierwszy producent naczep na całym świecie wprowadziła ekologiczną metodę lakierowania proszkowego KTL plus, zapewniającą długotrwałą ochronę przed korozją. Najnowocześniejsza w tamtych czasach linia w całej Europie stała się przełomem w trwałej ochronie przeciwkorozyjnej.

Wszystkie pojedyncze moduły podwozia są poddawane katodowemu lakierowaniu zanurzeniowemu. W 10 różnych basenach moduły są odtłuszczane, nasycane fosforanem żelaza, a następnie dokładnie pokrywane warstwą gruntującą w kąpieli elektrolitycznej. Gruba warstwa materiału bez dodatków ołowiu i rozpuszczalników o jakości takiej samej jak w seryjnej produkcji samochodów osobowych zapewnia optymalną ochronę antykorozyjną. Ostateczne powlekanie proszkowe w dowolnym kolorze zamyka ekologiczny proces obróbki powierzchni.


Tel.: +48 61 / 8147211
© 2012 - 2018
Fahrzeugwerk Bernard KRONE GmbH & Co. KG
| Bernard-Krone-Straße 1
| D-49757 Werlte | Tel. +49 (0) 5951/209-0; Fax +49 (0) 5951/209-98 268
Facebook

Facebook

KRONE bei YouTube

YouTube

KRONE bei XING

XING