50 naczep KRONE Mega Liner Huckepack dla firmy SKAT 

Werlte, listopad 2015 - 50 naczep KRONE Mega Liner Huckepack zostało oficjalnie przekazanych przez Dyrektora Regionu Północ POZKRONE Jacka Białobrzewskiego przedsiębiorstwu SKAT Transport reprezentowanemu przez Wiesława Łazarczyka, odpowiedzialnego za sprawy techniczne w firmie.

„Dlaczego po raz kolejny zainwestowaliśmy we flotę naczep KRONE? Przez wiele lat naszej działalności transportowej na rynku międzynarodowym i krajowym mieliśmy okazję przetestować w bardzo odmiennych warunkach eksploatacyjnych setki naczep, wykonanych przez renomowanych producentów. Naczepy firmy KRONE w trakcie eksploatacji wykazały się dużą wytrzymałością oraz niską awaryjnością. Już druga setka tych jednostek służy w naszej flocie. W tym roku nabyliśmy partię naczep typu KRONE Mega Liner Huckepack. Zakup był podyktowany nie tylko realizowaną od lat strategią regularnego odświeżania naszej floty, ale również tym, że trzeci rok rozwijamy usługę transportu intermodalnego we własnych jednostkach ładunkowych. Nowy nabytek wzmocni nasze możliwości w realizacji strategii przenoszenia ładunków z dróg na kolej oraz promy. Przełoży się to nie tylko na dostosowanie się do oczekiwań naszych klientów i wyniki finansowe, ale również na jeszcze większe bezpieczeństwo na drogach, o które tak bardzo dbamy wykonując setki tysięcy transportów rocznie.” – powiedział Prezes SKAT Transport Waldemar Łazarczyk.

SKAT Transport to należący do Grupy SKAT operator transportowo-logistyczny specjalizujący się w międzynarodowym i krajowym transporcie drogowym, intermodalnym, przeprawach promowych oraz ubezpieczeniach dla branży TSL. Realizuje usługi przede wszystkim dla branży papierniczej, drzewnej, automotive, stalowej, chemicznej i AGD. W branży SKAT Transport wyróżnia się terminowością i nowoczesnym taborem, natomiast na drogach – swoim charakterystycznym pomarańczowym kolorem samochodów. Mottem przewodnim firmy jest ALWAYS ON TIME.

Spółka posiada nowoczesny tabor własnych zestawów takich marek jak DAF i Mercedes. Średni wiek samochodów obecnie wynosi 1,5 roku. W taborze dominują naczepy typu MEGA oraz naczepy intermodalne. Wszystkie pojazdy należące do SKAT Transport posiadają normę EURO5 i EURO6. Firma realizuje przewozy na terenie całej Europy. SKAT Transport oprócz siedziby w Gdańsku posiada oddziały w: Katowicach, Kościerzynie, Świeciu, Łodzi oraz Rzepinie - gdzie znajduje się także baza obsługi technicznej.

Stabilna, niezawodna i doskonale zaprojektowana - to cechy naczepy KRONE Mega Liner Hucpekack. Wytrzymała rama i wysokiej jakości lakierowanie w technologii KTL + Pulver gwarantują długowieczność. Standardowe komponenty renomowanych dostawców, jak również liczne opcje optymalnego zabezpieczenia ładunku, czynią naczepę KRONE wyjątkowo wszechstronną i obniżają koszty jej eksploatacji do minimum. To wszystko gwarantuje elastyczność, niezawodność oraz wysoką konkurencyjność - kluczowe kompetencje polskiego partnera - firmy SKAT.


W przypadku pytań należy zwracać się do
Ingo Lübs: Tel. +49 (0)5951 209-249
lub e-mail: ingo.luebs@krone.de


Tel.: +48 61 / 8147211
© 2012 - 2018
Fahrzeugwerk Bernard KRONE GmbH & Co. KG
| Bernard-Krone-Straße 1
| D-49757 Werlte | Tel. +49 (0) 5951/209-0; Fax +49 (0) 5951/209-98 268
Facebook

Facebook

KRONE bei YouTube

YouTube

KRONE bei XING

XING